شرکت حمل واردات ایران شرکت حمل واردات ایران فارسی English

خدمات

امنیت محموله شما برای ما اهمیت دارد


شرکت حمل واردات ایران با بیش از 30 سال در صنعت حمل و نقل، متخصص در زمینه ارائه خدمات حمل و نقل ریلی، زمینی، دریایی و ترکیبی می‌باشد. کارشناسان متخصص ما، با بهره گیری از ناوگان حمل و نقل داخلی و بین المللی بالاترین کیفیت خدمات حمل و نقل را با حداکثر امنیت و حداقل زمان تضمین نموده و همواره در ارتباط نزدیک با شما خواهند بود.

 

سال‌ها تجربه


شرکت حمل واردات ایران، یکی از با سابقه ترین شرکت های فعال در زمینه حمل و نقل داخلی و بین المللی می‌باشد.

 

سلامت محموله


یکی از مهم ترین نگرانی‌های صاحبان کالا، سلامت محموله در زمان تحویل می باشد. شرکت حمل واردات ایران با بهره گیری از ناوگان زمینی، دریایی، ریلی مطابق با استانداردهای بین المللی، سلامت محموله‌های خود را تضمین نموده و با همکاری شرکت‌های بیمه بین المللی آرامش و آسایش خاطر شما را تامین خواهد نمود.

 

رضایت مشتریان


کادر حرفه ای و متخصص شرکت حمل واردات ایران تمام تلاش خود را در زمینه کسب رضایت مشتریان بکار گرفته و همواره آماده جوابگویی به سوالات و رسیدگی به شکایات مشتریان می‌باشند. علاوه بر این ارتباط نزدیک و گام به گام با مشتریان در تمام پروسه حمل کالا از تحویل گرفتن از صاحب کالا تا تحویل در مقصد، و اطلاع رسانی دقیق و پیوسته کارکنان این شرکت سبب رضایت مشتریان ادامه همکاری با ما گردیده است.

 

حمل و نقل ترکیبی


شرکت حمل واردات ایران با داشتن ناوگانی متشکل از کشتی، کامیون و همچنین همکاری نزدیک با راه آهن جمهوری اسلامی ایران و نیز بهره گیری از ترمینال اختصاصی شرکت قادر به فراهم آوردن حمل و نقل ترکیبی و خدمات ترانزیت و انبار و نگهداری کالا می‌باشد.

کلمات کلیدی: حمل و نقل، حمل و نقل دریایی، حمل و‌نقل زمینی، حمل و نقل هوایی، ترانزیت، حمل و نقل ریلی، حمل و نقل ریلی، کانتینر، فله، گمرک، بار سنگین، فوق سنگین، بار ترافیکی، حمل و نقل ترکیبی، صادرات، واردات، اطمینان، سرعت، دقت، انبار

شبکه‌های اجتماعی