شرکت حمل واردات ایران شرکت حمل واردات ایران فارسی English

درباره ما

شرکت حمل واردات ایران در سال 1360 (1981) با نام شرکت حمل و نقل بین المللی ایران پان موندو تاسیس گردید و سپس بر اساس تصمیم دولت جمهوری اسلامی ایران مبنی بر تغییر نام‌های خارجی، از سال 1362 به شرکت حمل واردات ایران – سهامی خاص تغییر نام یافت و تاکنون با همین نام در حال فعالیت است. با گسترش دامنه فعالیت‌های شرکت، از سال 1364 با کسب مجوز از سازمان بنادر و کشتیرانی فعالیت در زمینه دریایی نیز به فعالیت‌های شرکت افزوده شد.

 

ترمینال حاوی (واقع در بندرعباس)


Havi Terminal

این ترمینال با وسعت 500,000 مترمربع یکی از بزرگترین ترمینال های بخش خصوصی در بندرعباس بوده و با داشتن انبارهای مختلف ( سوله، سرباز، محصورجهت محصولات سنگین و فله ) و دارابودن گواهی از طرف سازمان محیط زیست ایران در زمینه نگهداری هر گونه کالا حتی مواد شیمیایی فعالیت دارد. در حال حاضر اتصال ترمینال به شبکه ریلی کشور در حال اجراست. ترمینال حای دارای 12 باب دفتر تجاری، باسکول اختصاصی و محوطه جهت شستشو، نگهداری و تعمیر کانتینر می‌باشد.

 

گواهینامه‌ها


کلمات کلیدی: حمل و نقل، حمل و نقل دریایی، حمل و‌نقل زمینی، حمل و نقل هوایی، ترانزیت، حمل و نقل ریلی، حمل و نقل ریلی، کانتینر، فله، گمرک، بار سنگین، فوق سنگین، بار ترافیکی، حمل و نقل ترکیبی، صادرات، واردات، اطمینان، سرعت، دقت، انبار

شبکه‌های اجتماعی